Głównym założeniem projektu było przedstawienie potencjału firmy. Sytuacja, którą zastaliśmy to pionierskie produkty (dwa patenty na skalę światową), wielkie zaangażowanie w rozwój przedsiębiorstwa oraz korporacyjni klienci. Od samego początku pracowaliśmy nad przekonywującym i profesjonalnym wizerunkiem firmy.

Opowieść
Od samego początku pracowaliśmy nad przekonywującym i profesjonalnym wizerunkiem firmy. Zakres naszych działań był ściśle powiązany ze strategią budowania portfela klientów. Obsługa firmy Danrob polegała na dostarczeniu finalnych produktów do firmy, przeprowadzanie testów, wdrożeń, audytu. Wszystkie działania prowadzone były w ścisłej współpracy z klientem, analizując jego potrzeby i dostarczając gotowe rozwiązania. Sama współpraca była pasjonująca i ciekawa. Redesign znaku Danrob, którego podjęliśmy się
w pierwszej kolejności, dał początek reszcie działań projektowych. Poznając specyfike firmy stworzylismy narzedzia porzatkujace wewnetrzne srodowisko firmy oraz jej zewnetrzny wizerunek. Wprowadzil on nowa jakosc wizualna w komunikacje marki. 

Redesignu znaku Danrob, polegał na syntetyzacji poprzedniego znaku, przy zachowaniu charakteru liternictwa i uproszczeniu jego formy. 

Powstała księga znaku oraz key visual. Na tej podstawie zaprojektowaliśmy wizytówki, papier firmowy oraz plakaty. Ideogram logotypu został przeniesiony na oznakowania maszyn. Opracowaliśmy technologię nanoszenia nadruków na powierzchnie metalowe. Do prezentacji wybranych cech maszyn, użyliśmy naklejek promujących produkt. A do oznakowań technicznych zastosowaliśmy tabliczki znamionowe i naklejki bezpieczeństwa.
Strona będąca wizytówką i zwykle pierwszym źródłem informacji o firmie, skupia się na kliencie przekazując mu najważniejsze informacje.

Układ strony zaprojektowany jest z myślą o prezentacji serii produktów, jak i akcesoriów powiązanych z pojedynczymi maszynami. Klient może samodzielnie rozwijać stronę 
w dogodnym dla niego kierunku. Spełnia wszystkie standardy projektowe i zachowuje czystość kodu. Przygotowana nie tylko w formie graficznej, ale również gotowa do dalszych kampanii reklamowych, pozycjonowania w google, promowania w social media oraz w pełni zautomatyzowanej kampanii email marketingowej.
Wizerunek produktów wzmocniliśmy również o fotorealistyczne packshoty 3D.

Trudne zadanie przestawienia surowych maszyn w atrakcyjny i przyjazny sposób rozwiązaliśmy przez stworzenie packshotów produktów, ożywienie ich kolorystyki
i dodanie oznakowań. Sesje zdjęciowe dotyczyły produktów oraz komponentów z jakich zostały wykonane. Chcieliśmy oddać pietyzm i precyzje wykonania podzespołów, służące do produkcji maszyn.
Zorganizowaliśmy sesje portretowa właścicieli firmy, będących twarzą brandu. Charakter sesji odzwierciedla rolę człowieka w procesie projektowania oraz pasje prowadzenia biznesu.
Back to Top